WELL

Dlažby a obklady 

Každý z nás určitě zná pocit, když přijde unavený z práce, dlouhé sobotní noci nebo například z výletu s dětmi. Vždy naše první kroky směřují ihned do koupelny, kde si dopřejeme horkou koupel nebo osvěžující sprchu.

Toto místo by mělo být uklidňující a vzbuzovat v nás spokojenost, uvolněnost a radost. Už od pradávna víme, že různé barvy vyvolávají u lidí různé pocity, a proto záleží vše na barvách, které si pro svou místnost odpočinku vyberete.

Černá barva je nadčasová, nikdy neomrzí a lze ji kombinovat s čímkoliv, příjemně zelená barva v nás zase probouzí touhu relaxovat, fialová barva vystihuje výjimečnost a neobvyklost, a například žlutá vyjadřuje optimismus a štěstí.

U nás si můžete vybrat z množství vysoce kvalitních dlažeb a obkladů do koupelny, díky kterým se stanou prostory Vaší koupelny jedinečné, nezvyklé a přesně podle Vašich představ.

Neváhejte se přijít s námi poradit, pomůžeme Vám s návrhem, výběrem barev a vzorů. Proměníme koupelnu v místo Vašich tajných snů. Designový interiér není jen pro vyvolené, proto nás kontaktujte ještě dnes a změňte svůj pohled na smyslnou relaxaci.

CHERRY

DECO GOLD 40 x 80 

ZÁJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO PRODUKTU?

Zašlete dotaz na : 

studio@rivesti.cz

774 036 126

3D DEKORY

Pokud by došlo k poškození našich slinutých tvrdých dlažeb vlivem pádu těžkého předmětu, je i pod povrchem podobný odstín a drobné poškození je méně patrné. 

U neznačkových a levných výrobků do 500 - 800 Kč za m2 je většinou pod klasickou glazurou šedé nebo ještě hůře červené "tělo". 

Největší význam má tato úprava slinutých dlažeb pro současný standard luxusních koupelen a to obkládaní stěn bez lišt, kdy se hrany dlaždic zabrušují a tím je odkryta i běžně neviditelná část hran dlažby. 

Využijte maximum ze současných technologií výroby dlažeb od značkového výrobce ATLAS CONCORDE.

TEXTILE DESIGN

RIVESTI - DESIGN VAŠÍ DOKONALOU KOUPELNU 

 

WELL 

STUDIO ARCHITECTURA

EVOLVED

MATHERIA

Další dlažby a obklady

Dodáme vám zejména materiál pro obložení koupelen, wellness zařízení, ale také pro chodby, obývací pokoje nebo venkovní terasy. Najdete u nás i 2cm  venkovní dlažby určené pro pokládání na terče případně do písku. 

Zveme vás tedy k prohlídce naší nabídky právě zde na stránkách Koupelny-Zlin.cz . Věříme, že vás některé z dlažeb či obkladů s moderními vzory případně imitací dřeva, kamenů či kovu zaujme a bude vám v koupelně či jinde ve vašem domově, nejen ve Zlíně :-) dělat radost. Zpracování 3D návrhů samozřejmostí...

Studio pro obklady a dlažby sídlí v Olomouci,v Brně i Praze a také ve Zlíně zajišťujeme servis našich zakázek.

Jen ve Zlíně a zlínském kraji, jsme od roku 2012 navrhovali a dodávali obklady a dlažby pro

 nejméně 355 spokojených zákazníků.

Naši práci je vidět v koupelnovém studiu GIENGER Napajedla, kde jsme dodávali obklady pro studio již v roce 2014