Dlažba na terasu

Není snad nic krásnějšího, než když si po náročném dni sednete s rodinou či přáteli na terasu u svého domu. Ovšem aby byl dojem naprosto dokonalý, měla by ona terasa k něčemu vypadat. Nejlepším řešením je položení venkovní dlažby, která se snadno udržuje, neklouže a stoly ani křesla se na ní nehoupou.

Pochopitelně kromě obkladů a dlažeb pro koupelny nabízíme i tento sortiment. V naší nabídce si můžete vybrat některou z kvalitních italských dlažeb, které jsou určeny buďto přímo pro lepení na betonový podklad či pro umístění na terče či do písku. Každý z těchto typů dlažeb má své výhody. Například dlažbu připevňovanou na terče lze velmi snadno opět rozebrat a přemístit kamkoliv jinam.

Co se týče klasických lepených dlažeb, mají takto vytvořené terasy výrazně nižší nosnost. Nemusíte se tedy bát ani pořádání akcí s účastí velkého množství známých. Co se týče vzhledu, tak všechna typů dlažeb na terasu je vyráběny jako imitace kamene, dřeva či podobných přírodních materiálů. 

VENICE 30x120

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO PRODUKTU?

Tel.: 774 036 126

studio@rivesti.cz

LEGNI dlažba na terasu i do interiéru

 

LEGNI 40 x 120

DLAŽBY K BAZÉNU

Lepení dlažby v exteriéru

Venkovní lepení dlažby bez příslušného podkladního systému firmy Schlüter, vede k vadám pokládky a odlepováním dlaždic. Voda si totiž najde cestu přes spáry vždy a dostává se tak do podkladu, kde vlivem rozdílu teplot dochází k pnutí. Je jedno, jestli se jedná o dlažbu za 300 Kč nebo 2.000 Kč. Reklamace se projeví v řádu let.

V součastnosti se venkovní povrchy řeší z dlažby pokládané na terče, která nabízí jednoduchou realizaci a je možné ji i rozebrat.

VÍCE DLAŽEB

RIVESTI.CZ